Salam Alumni 10s IX

Winner


Salam Alumni 10s – Pool A

PosTeamPWLDPFPAPDPts
121013410245
22101255205
3SAKROBA2020549-442

Salam Alumni 10s - Pool B

PosTeamPWLDPFPAPDPts
1SESMA21012614125
2210112755
3SERATAS OB2020724-172

Salam Alumni 10s - Pool C

PosTeamPWLDPFPAPDPts
12200400406
221101021-114
3IKMAL2020736-292

Salam Alumni 10s - Pool D

PosTeamPWLDPFPAPDPts
122003417176
2FARIS OB21101524-94
3SKIRA Eagles20201725-82

Salam Alumni 10s - Pool E

PosTeamPWLDPFPAPDPts
1ASHURA2200455406
22110241774
3SESTA2020047-472

Salam Alumni 10s - Pool F

PosTeamPWLDPFPAPDPts
1SMSOB2200197126
2INTEJ2110191454
3OAG2020017-172

Salam Alumni 10s - Pool G

PosTeamPWLDPFPAPDPts
12101191275
22110141224
320111726-93

Salam Alumni 10s - Pool H

PosTeamPWLDPFPAPDPts
12200390396
2SUPERB RC OB21101224-124
3KRAS2020532-272

Schedule and results

DateEventTime/ResultsVenueMatch Day
SAKROBA vs OPAPool A
STJ-HOW vs SERATASPool B
ASAS RC vs ANSARA ParitPool C
SDARA vs FARIS OBPool D
SAKROBA vs MCOBAPool A
SERATAS vs SESMAPool B
ANSARA Parit vs IKMALPool C
FARIS OB vs SKIRA EaglesPool D
MCOBA vs OPAPool A
SESMA vs STJ-HOWPool B
IKMAL vs ASAS RCPool C
SKIRA Eagles vs SDARAPool D
ANSARA Lenggong vs SESTAPool E
INTEJ vs OAGPool F
ANSARA Felda vs HSKOBA OstrichPool G
SUPERB RC OB vs INTEGOMBPool H
SESTA vs ASHURAPool E
OAG vs SMSOBPool F
HSKOBA Ostrich vs STAROBAPool G
SUPERB RC OB vs KRASPool H
ASHURA vs ANSARA LenggongPool E
SMSOB vs INTEJPool F
STAROBA vs ANSARA FeldaPool G
KRAS vs INTEGOMBPool H
ANSARA Felda vs SESTAQuarter Final Klasifikasi 1
OAG vs KRASQuarter Final Klasifikasi 2
SKIRA Eagles vs SAKROBAQuarter Final Klasifikasi 3
SERATAS vs IKMALQuarter Final Klasifikasi 4
MCOBA vs SUPERB RC OBQuarter Final Bentara 1
INTEJ vs STAROBA U19Quarter Final Bentara 2
STJ-HOW vs ANSARA ParitQuarter Final Bentara 3
ANSARA Lenggong vs FARIS OBQuarter Final Bentara 4
ASHURA vs HSKOBA Ostrich RCQuarter Final 1
SDARA vs SMSOBQuarter Final 2
ASAS RC vs SESMAQuarter Final 3
INTEGOMB vs OPAQuarter Final 4
ANSARA Felda vs OAGSemi Final Klasifikasi 1
SKIRA Eagles vs SERATASSemi Final Klasifikasi 2
MCOBA vs STAROBA U19Semi Final Bentara 1
STJ-HOW vs FARIS OBSemi Final Bentara 2
HSKOBA Ostrich RC vs SDARASemi Final Temenggong 1
SESMA vs INTEGOMBSemi Final Temenggong 2
ASHURA vs SMSOBSemi Final 1
ASAS RC vs OPASemi Final 2
OAG vs SERATASFinal Klasifikasi
STAROBA U19 vs FARIS OBFinal Bentara
HSKOBA Ostrich RC vs SESMAFinal Temenggong
SMSOB vs OPAFInal